Nowość!Pędzle Hulu

Cześć Dziewczyny♥

niedawno na rynku pojawiła się marka Hulu, która przy współpracy z Danielem Sobieśniewskim stworzyła gamę pędzli dla wszystkich obszarów twarzy. Są idealne, aby nakładać kosmetyki o przeróżnych konsystencjach, włosie jest naturalne lub syntetyczne. Każda z Was znajdzie coś dla siebie, są w miarę przystępne cenowo, można je zakupić w drogeriach internetowych. Wybrałam te pędzle, które zachwyciły mnie najbardziej, gdyż mój makijaż jest subtelny i minimalistyczny. Chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami, więc zapraszam do dalszej części wpisu.

Wizualnie pędzle prezentują się bardzo ładnie, trzonki pędzli są wykonane z naturalnego drewna, solidnie połączone z aluminiową skuwką, cieszą oko, gdy się na nie patrzy.

Pędzel P10 jest przeznaczony do pudrów sypkich, prasowanych, brązujących oraz mineralnych. Włosie jest syntetyczne, bardzo miłe w dotyku o średniej gęstości. Jest to dosyć puchaty pędzel, aplikacja mineralnych podkładów czy pudrów metodą stemplowania czy okrężnymi ruchami nie sprawia kłopotu, pędzel nie podrażnił mojej skóry. 17,5 cm to całkowita długość pędzla, jest lekki i poręczny. 

 

Pędzel P24 jest przeznaczony do konturowania oraz aplikacji rozświetlacza, włosie jest puchate, o nieco wydłużonym stożku. Jest mięciutki, o syntetycznym włosiu, które nie podrażnia skóry. Umożliwia precyzyjne nałożenie kosmetyku nie robiąc smug czy plam. Pędzel nie gubi włosia, trzonek jest drewniany z aluminiową skuwką, jest lekki i poręczny. 17,6 cm to całkowita długość pędzla. 

 

Pędzelel P36 jest przeznaczony do blendowania i rozcierania cieni na powiece. Lekko zaokrąglony czubek i kształt drobnego wachlarzyka ułatwia blendowanie i rozcieranie cieni. Jest to pędzelek o naturalnym kozim włosiu, jest niezmiernie milutki, dobrze się z nim pracuje i nie gubi włosia. 18,2 cm to całkowita długość pędzla. 

 

Jak myć pędzle, aby służyły nam jak najdłużej i aby nie straciły swojego kształtu?

  1. Pędzelki myję wyłącznie w ciepłej wodzie używając delikatnego olejku do kąpieli. Czysty pędzel nie powinien puszczać żadnego koloru.

2. Osuszam pędzelek papierowym ręcznikiem wzdłuż ułożenia włosia, suszę w pozycji pionowej, przydatne są specjalne stojaki do suszenia

pędzli.

 

3. Pędzle przechowuję w specjalnych osłonkach dzięki nim, włosie nie traci kształtu podczas procesu suszenia czy przechowywania.

Jestem oczarowana jakością tych pędzli, przyjemnie się z nimi pracuje, prezentują się bardzo solidnie, ładnie wyglądają, mogę Wam polecić pędzelki mając nadzieję, że Wam również przypadną do gustu, dajcie znać czy już jest Wam znana marka Hulu i czy się u Was sprawdzają.

Dodam, że moja opinia jest szczera i nie jest sponsorowana.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *